Maç Fikstürü

2019-2020 SEZONU 1.Hafta Maçları

Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
1 2 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
05 Ekim 2019 - 16:30
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
1 2 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
05 Ekim 2019 - 20:00
YEŞİLYURT SAHASI
Esenspor Masterler
B GRUBU
--- --- GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
06 Ekim 2019 - 09:45
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
2 1 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
06 Ekim 2019 - 12:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
2 2 Salihli Masterler
B GRUBU
06 Ekim 2019 - 14:00
BURHANİYE İTFAİYE YENİ STADI
Seferihisar Masterler
A GRUBU
4 2 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
06 Ekim 2019 - 15:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
5 2 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
06 Ekim 2019 - 16:00
ŞİRİNYER SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
5 7 Albayrak Masterler
B GRUBU
06 Ekim 2019 - 16:00
GERMENCİK ŞEHİR STADI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
4 0 Teos Masterler
B GRUBU
06 Ekim 2019 - 16:00
KEMALPAŞA SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
4 2 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
06 Ekim 2019 - 16:30
BORNOVA DOĞANLAR SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
3 4 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
06 Ekim 2019 - 16:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
3 5 Buca Masterler
A GRUBU
06 Ekim 2019 - 17:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
6 2 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
06 Ekim 2019 - 18:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
0 0 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
06 Ekim 2019 - 18:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Tam 35 Masterler
A GRUBU
4 3 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
06 Ekim 2019 - 19:00
YEŞİLYURT SAHASI

2019-2020 SEZONU 2.Hafta Maçları

Buca Masterler
A GRUBU
4 5 Tam 35 Masterler
A GRUBU
12 Ekim 2019 - 16:00
BUCA YENİGÜN TESİSLERİ SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
4 3 Seferihisar Masterler
A GRUBU
12 Ekim 2019 - 18:00
NALDÖKEN SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
1 3 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
12 Ekim 2019 - 20:00
BALÇOVA SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
7 1 Esenspor Masterler
B GRUBU
12 Ekim 2019 - 20:00
NALDÖKEN SAHASI
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
0 1 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
12 Ekim 2019 - 20:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Salihli Masterler
B GRUBU
10 2 Karabağlar Masterler
B GRUBU
12 Ekim 2019 - 20:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
3 6 Sarnıç Masterler
C GRUBU
13 Ekim 2019 - 10:00
EFES SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
0 5 Burhaniye Masterler
B GRUBU
13 Ekim 2019 - 13:00
SEFERİHİSAR İZZET GÜL STADI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
0 6 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
13 Ekim 2019 - 13:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
4 2 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
13 Ekim 2019 - 15:00
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
2 4 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
13 Ekim 2019 - 16:00
KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
0 3 Narlıdere Masterler
C GRUBU
13 Ekim 2019 - 16:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
3 0 Aydın Masterler
C GRUBU
13 Ekim 2019 - 18:00
ŞİRİNYER SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 10 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
13 Ekim 2019 - 18:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
0 6 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
08 Aralık 2019 - 19:00
gaziemir ikmal sahası

2019-2020 SEZONU 3.Hafta Maçları

Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
10 2 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
19 Ekim 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI
Tam 35 Masterler
A GRUBU
2 3 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
19 Ekim 2019 - 20:00
YEŞİLYURT SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
6 0 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
19 Ekim 2019 - 20:00
PINARBAŞI SAHASI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
3 0 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
20 Ekim 2019 - 10:00
BURHANİYE YENİ SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
2 3 Salihli Masterler
B GRUBU
20 Ekim 2019 - 13:00
MENDERES GÜMÜLDÜR SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
5 2 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
20 Ekim 2019 - 14:30
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
5 8 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
20 Ekim 2019 - 15:00
ACARLAR SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
3 1 Karabağlar Masterler
B GRUBU
20 Ekim 2019 - 15:00
GERMENCİK ŞEHİR STADI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
2 2 Seferihisar Masterler
A GRUBU
20 Ekim 2019 - 16:00
SALİHLİ ALİ İHSAN KARAYİĞİT STADI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
1 4 Albayrak Masterler
B GRUBU
20 Ekim 2019 - 16:00
KEMALPAŞA SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
7 3 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
20 Ekim 2019 - 16:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
0 3 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
20 Ekim 2019 - 16:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
3 4 Buca Masterler
A GRUBU
20 Ekim 2019 - 17:00
DOĞANLAR SAHASI
Esenspor Masterler
B GRUBU
0 2 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
20 Ekim 2019 - 17:00
BORNOVA ŞEHİR STADI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
2 1 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
20 Ekim 2019 - 18:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI

2019-2020 SEZONU 4.Hafta Maçları

Mavi Ege Masterler
C GRUBU
0 9 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
25 Ekim 2019 - 21:00
BORNOVA BLD.YUSUF TIRPANCI SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
0 6 Sarnıç Masterler
C GRUBU
26 Ekim 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYE YENİGÜN TESİSLERİ
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
2 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
26 Ekim 2019 - 20:00
BALÇOVA SAHASI
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
1 5 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
26 Ekim 2019 - 20:00
NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
3 4 Esenspor Masterler
B GRUBU
26 Ekim 2019 - 20:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
Salihli Masterler
B GRUBU
2 2 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
26 Ekim 2019 - 20:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
10 1 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
27 Ekim 2019 - 10:30
SELÇUK EFES SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
3 0 Teos Masterler
B GRUBU
27 Ekim 2019 - 11:30
SEFERİHİSAR İZZET GÜL SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
0 3 Aydın Masterler
C GRUBU
27 Ekim 2019 - 13:00
BALÇOVA SAHASI
Seferihisar Masterler
A GRUBU
1 0 Tam 35 Masterler
A GRUBU
27 Ekim 2019 - 13:30
SEFERİHİSAR SAHASI
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
4 3 Narlıdere Masterler
C GRUBU
27 Ekim 2019 - 14:00
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
3 3 Burhaniye Masterler
B GRUBU
27 Ekim 2019 - 15:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
5 3 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
27 Ekim 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYE ŞİRİNYER SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
4 7 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
27 Ekim 2019 - 16:00
GAZEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
4 1 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
27 Ekim 2019 - 16:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI

2019-2020 SEZONU 5.Hafta Maçları

GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
4 0 Salihli Masterler
B GRUBU
02 Kasım 2019 - 14:00
SOMA LİNYİT SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
2 2 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
02 Kasım 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
1 8 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
03 Kasım 2019 - 09:30
SELÇUK EFES SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
0 7 Albayrak Masterler
B GRUBU
03 Kasım 2019 - 13:00
SEFERİHİSAR İZZET GÜL SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
2 6 Buca Masterler
A GRUBU
03 Kasım 2019 - 13:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
5 1 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
03 Kasım 2019 - 13:30
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
6 4 Karabağlar Masterler
B GRUBU
03 Kasım 2019 - 14:00
KEMALPAŞA SAHASI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
1 1 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
03 Kasım 2019 - 14:30
YENİ BURHANİYE SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 7 Aydın Masterler
C GRUBU
03 Kasım 2019 - 14:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
0 1 Seferihisar Masterler
A GRUBU
03 Kasım 2019 - 15:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
3 3 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
03 Kasım 2019 - 15:00
BORNOVA ŞEHİR STADI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
2 4 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
03 Kasım 2019 - 15:30
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Tam 35 Masterler
A GRUBU
3 2 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
03 Kasım 2019 - 17:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
Esenspor Masterler
B GRUBU
2 1 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
03 Kasım 2019 - 17:30
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
2 4 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
03 Kasım 2019 - 18:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI

2019-2020 SEZONU 6.Hafta Maçları

Seferihisar Masterler
A GRUBU
4 1 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
09 Kasım 2019 - 13:00
SEFERİHİSAR İZZET GÜL SAHASI
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
2 2 Teos Masterler
B GRUBU
09 Kasım 2019 - 18:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Salihli Masterler
B GRUBU
2 1 Esenspor Masterler
B GRUBU
09 Kasım 2019 - 18:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
2 0 Narlıdere Masterler
C GRUBU
10 Kasım 2019 - 11:00
BALÇOVA SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
4 3 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
10 Kasım 2019 - 13:00
BALÇOVA SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
1 2 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
10 Kasım 2019 - 14:00
AYDIN GERMENCİK SAHASI
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
0 5 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
10 Kasım 2019 - 14:00
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
2 3 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
10 Kasım 2019 - 14:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
1 3 Tam 35 Masterler
A GRUBU
10 Kasım 2019 - 16:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
10 2 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
10 Kasım 2019 - 16:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
2 1 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
10 Kasım 2019 - 16:00
BORNOVA ŞEHİR STADI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
9 1 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
10 Kasım 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
4 4 Sarnıç Masterler
C GRUBU
10 Kasım 2019 - 16:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
9 0 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
10 Kasım 2019 - 17:00
BUCA YENİGÜN TESİSLERİ SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
0 3 Burhaniye Masterler
B GRUBU
10 Kasım 2019 - 19:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI

2019-2020 SEZONU 7.Hafta Maçları

GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
2 0 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
16 Kasım 2019 - 14:00
SOMA LİNYİT SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
1 2 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
16 Kasım 2019 - 15:00
BALÇOVA SAHASI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
2 1 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
16 Kasım 2019 - 16:00
YENİ BURHANİYE SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
0 3 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
16 Kasım 2019 - 17:00
BALÇOVA SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
0 0 Esenspor Masterler
B GRUBU
17 Kasım 2019 - 12:00
KEMALPAŞA SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
2 1 Karabağlar Masterler
B GRUBU
17 Kasım 2019 - 12:30
İzzet Gül Stadı
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
2 4 Seferihisar Masterler
A GRUBU
17 Kasım 2019 - 13:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
1 4 Buca Masterler
A GRUBU
17 Kasım 2019 - 13:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
1 5 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
17 Kasım 2019 - 13:00
EFES SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 1 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
17 Kasım 2019 - 14:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
4 1 Aydın Masterler
C GRUBU
17 Kasım 2019 - 15:00
BORNOVA ŞEHİR STADI
Salihli Masterler
B GRUBU
3 6 Albayrak Masterler
B GRUBU
17 Kasım 2019 - 15:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
2 1 Narlıdere Masterler
C GRUBU
17 Kasım 2019 - 15:45
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
4 4 Tam 35 Masterler
A GRUBU
17 Kasım 2019 - 17:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
3 2 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
17 Kasım 2019 - 17:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI

2019-2020 SEZONU 8.Hafta Maçları

Tam 35 Masterler
A GRUBU
1 3 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
23 Kasım 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
5 4 Salihli Masterler
B GRUBU
23 Kasım 2019 - 18:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
0 1 Buca Masterler
A GRUBU
23 Kasım 2019 - 19:45
BALÇOVA SAHASI
Güzelbahçe Masterler
A GRUBU
2 8 Albayrak Masterler
A GRUBU
24 Kasım 2019 - 12:00
NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
7 1 Teos Masterler
B GRUBU
24 Kasım 2019 - 13:00
GERMENCİK ŞEHİR STADI
Seferihisar Masterler
A GRUBU
5 1 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
24 Kasım 2019 - 13:00
SEFERİHİSAR İZZET GÜL SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
3 1 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
24 Kasım 2019 - 13:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
3 0 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
24 Kasım 2019 - 14:00
AKHİSAR GÖLET KOVALIK SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
9 0 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
24 Kasım 2019 - 14:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
4 10 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
24 Kasım 2019 - 14:00
NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
1 7 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
24 Kasım 2019 - 16:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
4 1 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
24 Kasım 2019 - 16:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
6 1 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
24 Kasım 2019 - 16:15
GAZİEMİR İKMAL SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
2 6 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
24 Kasım 2019 - 18:00
Esenspor Masterler
B GRUBU
1 4 Burhaniye Masterler
B GRUBU
24 Kasım 2019 - 18:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI

2019-2020 SEZONU 9.Hafta Maçları

Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
0 2 Sarnıç Masterler
C GRUBU
29 Kasım 2019 - 20:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
1 3 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
30 Kasım 2019 - 18:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
13 1 Karabağlar Masterler
B GRUBU
30 Kasım 2019 - 19:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
1 3 Aydın Masterler
C GRUBU
01 Aralık 2019 - 10:30
EFES SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
2 8 Tam 35 Masterler
A GRUBU
01 Aralık 2019 - 12:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
0 2 Esenspor Masterler
B GRUBU
01 Aralık 2019 - 13:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
2 4 Narlıdere Masterler
C GRUBU
01 Aralık 2019 - 13:00
ALİ ALTUNER SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
3 3 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
01 Aralık 2019 - 14:00
Soma Linyit Sahası
Burhaniye Masterler
B GRUBU
4 1 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
01 Aralık 2019 - 14:30
BURHANİYE YENİ SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
3 1 Seferihisar Masterler
A GRUBU
01 Aralık 2019 - 15:00
Buca Belediyesi Şirinyer sahası
Salihli Masterler
B GRUBU
3 1 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
01 Aralık 2019 - 15:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
7 0 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
01 Aralık 2019 - 15:00
BORNOVA ŞEHİR STADI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
2 3 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
01 Aralık 2019 - 15:00
BALÇOVA SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
5 2 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
01 Aralık 2019 - 17:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
3 2 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
01 Aralık 2019 - 18:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI

2019-2020 SEZONU 10.Hafta Maçları

Teos Masterler
B GRUBU
1 4 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
21 Aralık 2019 - 17:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
4 0 Tam 35 Masterler
A GRUBU
21 Aralık 2019 - 18:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
3 1 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
21 Aralık 2019 - 18:30
BUCA YENİGÜN TESİSLERİ SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
5 1 Esenspor Masterler
B GRUBU
22 Aralık 2019 - 10:00
SOMA TFF SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
5 3 Aydın Masterler
C GRUBU
22 Aralık 2019 - 11:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
0 4 Sarnıç Masterler
C GRUBU
22 Aralık 2019 - 11:30
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
3 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
22 Aralık 2019 - 13:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
2 1 Narlıdere Masterler
C GRUBU
22 Aralık 2019 - 13:00
EFES SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
6 3 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
22 Aralık 2019 - 14:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Salihli Masterler
B GRUBU
5 3 Burhaniye Masterler
B GRUBU
22 Aralık 2019 - 14:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
11 0 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
22 Aralık 2019 - 15:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
2 2 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
22 Aralık 2019 - 16:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
4 1 Karabağlar Masterler
B GRUBU
22 Aralık 2019 - 16:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
0 1 Seferihisar Masterler
A GRUBU
22 Aralık 2019 - 19:00
BALÇOVA SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
0 8 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
23 Aralık 2019 - 19:00
BALÇOVA SAHASI

2019-2020 SEZONU 11.Hafta Maçları

Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
3 0 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
---
Sarnıç Masterler
C GRUBU
3 0 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
---
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
0 3 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
---
HÜKMEN
Esenspor Masterler
B GRUBU
0 9 Albayrak Masterler
B GRUBU
27 Aralık 2019 - 20:00
Yusuf Tırpancı
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
2 2 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
28 Aralık 2019 - 18:00
Ali ihsan karayiğit sahası
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
4 0 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
28 Aralık 2019 - 18:00
Narlidere Ali altuner sahası
Karabağlar Masterler
B GRUBU
3 2 Salihli Masterler
B GRUBU
28 Aralık 2019 - 19:00
Karabağlar yeşilyurt sahası
Aydın Masterler
C GRUBU
1 0 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
29 Aralık 2019 - 08:00
Adnan Menderes iki nolu yan saha
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
1 2 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
29 Aralık 2019 - 12:30
Germencik sahası
Burhaniye Masterler
B GRUBU
3 0 Teos Masterler
B GRUBU
29 Aralık 2019 - 13:00
Burhaniye yeni sahası
Tam 35 Masterler
A GRUBU
3 8 Buca Masterler
A GRUBU
01 Ocak 2020 - 13:00
Narlıdere Ali Altuner sahası
Seferihisar Masterler
A GRUBU
2 2 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
01 Ocak 2020 - 15:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
2 7 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
01 Ocak 2020 - 16:00
Narlıdere Ali Altuner Sahası
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
2 1 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
02 Ocak 2020 - 20:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
1 8 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
03 Ocak 2020 - 19:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI

2019-2020 SEZONU 12.Hafta Maçları

Seferihisar Masterler
A GRUBU
3 2 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
---
Buca Masterler
A GRUBU
3 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
---
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
0 3 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
---
hükmen
Albayrak Masterler
B GRUBU
5 1 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
02 Ocak 2020 - 20:00
Yusuf Tırpancı
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
0 4 Esenspor Masterler
B GRUBU
04 Ocak 2020 - 17:15
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
2 2 Tam 35 Masterler
A GRUBU
04 Ocak 2020 - 20:00
BALÇOVA SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
4 0 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
05 Ocak 2020 - 11:00
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
0 1 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
05 Ocak 2020 - 13:00
EFES SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
1 0 Burhaniye Masterler
B GRUBU
05 Ocak 2020 - 13:30
LİNYİT SAHASI
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
0 4 Aydın Masterler
C GRUBU
05 Ocak 2020 - 14:00
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
Salihli Masterler
B GRUBU
4 3 Teos Masterler
B GRUBU
05 Ocak 2020 - 14:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
3 0 Narlıdere Masterler
C GRUBU
05 Ocak 2020 - 15:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
7 0 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
05 Ocak 2020 - 15:00
BALÇOVA SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
2 1 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
05 Ocak 2020 - 19:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
3 5 Sarnıç Masterler
C GRUBU
21 Şubat 2020 - 20:00
Yusuf Tırpancı sahası

2019-2020 SEZONU 13.Hafta Maçları

Mak-Göç Masterler
A GRUBU
0 3 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
---
Tam 35 Masterler
A GRUBU
0 5 Seferihisar Masterler
A GRUBU
08 Ocak 2020 - 19:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
5 0 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
10 Ocak 2020 - 20:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
6 0 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
11 Ocak 2020 - 13:00
KEMALPAŞA SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 7 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
11 Ocak 2020 - 17:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
1 3 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
12 Ocak 2020 - 10:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Teos Masterler
B GRUBU
2 2 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
12 Ocak 2020 - 12:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
3 0 Salihli Masterler
B GRUBU
12 Ocak 2020 - 12:30
AYDIN GERMENCİK STADI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
3 0 Albayrak Masterler
B GRUBU
12 Ocak 2020 - 14:00
YENİ BURHANİYE SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
1 5 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
12 Ocak 2020 - 15:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 2 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
12 Ocak 2020 - 16:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
4 4 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
12 Ocak 2020 - 16:00
ADNAN MENDERES 1 NOLU YAN SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
2 3 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
12 Ocak 2020 - 16:30
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Esenspor Masterler
B GRUBU
0 2 Karabağlar Masterler
B GRUBU
12 Ocak 2020 - 18:30
PINARBAŞI SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
2 4 Buca Masterler
A GRUBU
23 Şubat 2020 - 18:30
BUCA YENİGÜN TESİSLERİ SAHASI

2019-2020 SEZONU 14.Hafta Maçları

Seferihisar Masterler
A GRUBU
3 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
---
HÜKMEN
Salihli Masterler
B GRUBU
0 3 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
---
HÜKMEN
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
2 2 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
14 Ocak 2020 - 19:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Karabağlar Masterler
B GRUBU
2 4 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
15 Ocak 2020 - 19:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Albayrak Masterler
B GRUBU
8 2 Teos Masterler
B GRUBU
15 Ocak 2020 - 20:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
Güzelbahçe Masterler
A GRUBU
0 5 Burhaniye Masterler
A GRUBU
16 Ocak 2020 - 13:00
URLA 12 EYLÜL SAHASI
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
3 0 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
16 Ocak 2020 - 19:30
BORNOVA NALDÖKEN BAHRİ ALTINTABAK
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
4 0 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
17 Ocak 2020 - 19:30
BALÇOVA SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
3 1 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
17 Ocak 2020 - 20:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
5 0 Tam 35 Masterler
A GRUBU
18 Ocak 2020 - 18:00
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
8 1 Narlıdere Masterler
C GRUBU
19 Ocak 2020 - 14:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
1 3 Esenspor Masterler
B GRUBU
19 Ocak 2020 - 14:30
AYDIN GERMENCİK SAHASI
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
1 5 Sarnıç Masterler
C GRUBU
19 Ocak 2020 - 15:00
AKHİSAR KOVALIK GÖLET SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
5 0 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
19 Ocak 2020 - 15:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
1 7 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
19 Ocak 2020 - 19:30
BALÇOVA SAHASI

2019-2020 SEZONU 15.Hafta Maçları

Esenspor Masterler
B GRUBU
3 0 Salihli Masterler
B GRUBU
---
Mak-Göç Masterler
A GRUBU
0 3 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
---
HÜKMEN
Teos Masterler
B GRUBU
2 3 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
21 Ocak 2020 - 19:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER
Tam 35 Masterler
A GRUBU
0 7 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
23 Ocak 2020 - 19:30
BORNOVA NALDÖKEN SAHASI
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
3 0 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
24 Ocak 2020 - 20:00
BORNOVA YUSUF TIRPANCI SAHASI
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
3 3 Seferihisar Masterler
A GRUBU
25 Ocak 2020 - 15:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
3 6 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
25 Ocak 2020 - 16:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
6 2 Aydın Masterler
C GRUBU
26 Ocak 2020 - 08:45
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
2 6 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
26 Ocak 2020 - 09:00
AYDIN ACARLAR SAHASI
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
2 5 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
26 Ocak 2020 - 09:00
EFES SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
2 2 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
26 Ocak 2020 - 12:00
KEMALPAŞA SAHASI
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
3 0 Albayrak Masterler
B GRUBU
26 Ocak 2020 - 13:30
SOMA LİNYİT SAHASI
Burhaniye Masterler
B GRUBU
4 0 Karabağlar Masterler
B GRUBU
26 Ocak 2020 - 14:00
BURHANİYE YENİ SAHASI
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
5 7 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
26 Ocak 2020 - 16:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
2 3 Buca Masterler
A GRUBU
26 Ocak 2020 - 17:30
BUCA BELEDİYESİ YENİGÜN TESİSLERİ SAHASI

2019-2020 SEZONU 16.Hafta Maçları

Tam 35 Masterler
A GRUBU
3 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
---
HÜKMEN
Albayrak Masterler
B GRUBU
3 0 Salihli Masterler
B GRUBU
---
HÜKMEN
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
0 3 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
---
HÜKMEN
Narlıdere Masterler
C GRUBU
1 3 Sarnıç Masterler
C GRUBU
29 Ocak 2020 - 19:00
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Esenspor Masterler
B GRUBU
6 3 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
30 Ocak 2020 - 19:30
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
1 2 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
30 Ocak 2020 - 19:30
BALÇOVA SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
3 0 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
31 Ocak 2020 - 19:30
BALÇOVA SAHASI
Seferihisar Masterler
A GRUBU
6 0 Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
01 Şubat 2020 - 13:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
1 3 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
01 Şubat 2020 - 13:30
GÜZELBAHÇE SAHASI
Buca Masterler
A GRUBU
0 0 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
01 Şubat 2020 - 18:00
BUCA BELEDİYESİ YENİGÜN TESİSLERİ
Karabağlar Masterler
B GRUBU
6 2 Teos Masterler
B GRUBU
01 Şubat 2020 - 19:00
KARABAĞLAR YEŞİLYURT SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
3 4 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
02 Şubat 2020 - 10:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
2 2 Burhaniye Masterler
B GRUBU
02 Şubat 2020 - 14:00
AYDIN GERMENCİK SAHASI
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
2 4 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
02 Şubat 2020 - 15:30
ALİ İHSAN KARAYİĞİT SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
7 2 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
02 Şubat 2020 - 17:00
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER TESİSLERİ

2019-2020 SEZONU 17.Hafta Maçları

Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
0 3 Seferihisar Masterler
A GRUBU
---
Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
0 3 Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
---
Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
3 0 Tam 35 Masterler
A GRUBU
---
hükmen
Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
3 0 Mak-Göç Masterler
A GRUBU
---
Hükmen
GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
3 0 Karabağlar Masterler
B GRUBU
---
Salihli Masterler
B GRUBU
0 3 Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
---
Hükmen
Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
3 0 Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
---
HÜKMEN
Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
5 3 Narlıdere Masterler
C GRUBU
07 Şubat 2020 - 18:00
Ali Altuner sahası
Albayrak Masterler
B GRUBU
9 1 Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
07 Şubat 2020 - 19:00
Yusuf tırpancı
Mavi Ege Masterler
C GRUBU
2 Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
07 Şubat 2020 - 19:30
Şirinyer sahası
Buca Masterler
A GRUBU
5 1 Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
08 Şubat 2020 - 19:00
Buca Yenigün tesisleri sahası
Teos Masterler
B GRUBU
2 2 Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
09 Şubat 2020 - 14:00
Günlüdür Sahası
Burhaniye Masterler
B GRUBU
3 0 Esenspor Masterler
B GRUBU
09 Şubat 2020 - 14:00
Burhaniye yeni sahası
Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
4 1 Aydın Masterler
C GRUBU
09 Şubat 2020 - 16:00
Ali Altuner sahası
Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
3 0 Sarnıç Masterler
C GRUBU
09 Şubat 2020 - 17:00
Ali Altuner

2019-2020 SEZONU 18.Hafta Maçları

Mak-Göç Masterler
A GRUBU
0 3 Buca Gediz Yıldırım Masterler
A GRUBU
---
hükmen
Salihli Sardes Masterler
A GRUBU
3 0 Konak Ulubatlı Masterler
A GRUBU
---
HÜKMEN
Tam 35 Masterler
A GRUBU
--- --- Aydın Acarlar Masterler
A GRUBU
---
Karabağlar Masterler
B GRUBU
0 3 Albayrak Masterler
B GRUBU
---
HÜKMEN
Güzelbahçe Masterler
B GRUBU
3 0 Salihli Masterler
B GRUBU
---
HÜKMEN
Akhisar Gücü Masterler
C GRUBU
0 3 Mavi Ege Masterler
C GRUBU
---
Esenspor Masterler
B GRUBU
3 0 Teos Masterler
B GRUBU
15 Şubat 2020 - 18:00
BORNOVA PINARBAŞI SAHASI
Seferihisar Masterler
A GRUBU
1 2 Buca Masterler
A GRUBU
16 Şubat 2020 - 14:00
GÜMÜLDÜR SAHASI
Kemalpaşa Belediye Masterler
B GRUBU
0 0 Burhaniye Masterler
B GRUBU
16 Şubat 2020 - 14:00
KEMALPAŞA ARMUTLU SAHASI
Aydın Germencik Belediye Masters
B GRUBU
1 0 GÜMRÜK MASTER
B GRUBU
16 Şubat 2020 - 14:00
AYDIN GERMENCİK SAHASI
Aydın Masterler
C GRUBU
3 1 Selçuk Efes Masterler
C GRUBU
16 Şubat 2020 - 15:00
ADNAN MENDERES YAN SAHASI
Narlıdere Masterler
C GRUBU
4 3 Öz Narlıdere Masterler
C GRUBU
16 Şubat 2020 - 15:30
NARLIDERE ALİ ALTUNER SAHASI
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
C GRUBU
8 0 Balçova Korutürk Masterler
C GRUBU
16 Şubat 2020 - 15:30
BUCA BELEDİYESİ ŞİRİNYER SAHASI
Sarnıç Masterler
C GRUBU
2 2 Şengüloğulları Masterler
C GRUBU
16 Şubat 2020 - 16:00
GAZİEMİR MAKİNE İKMAL SAHASI
Balçova Karantina Masterler
A GRUBU
1 4 Bornova Damlapınar Masterler
A GRUBU
22 Şubat 2020 - 19:00
Balçova Sahası

2019-2020 SEZONU Eleme Haftası

Şengüloğulları Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Bornova Damlapınar Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Buca Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Balçova Korutürk Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Buca Yenigün tesisleri sahası
Buca Fırat Seyhan Gücü Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Balçova Karantina Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Balçova Sahası
Burhaniye Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Aydın Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Bornova Pınarbaşı Sahası
Sarnıç Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Esenspor Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Bornova Naldöken Sahası
GÜMRÜK MASTER
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Buca Gediz Yıldırım Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Buca Belediyesi Şirinyer sahası
Seferihisar Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Kemalpaşa Belediye Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
---
Bornova Pınarbaşı Sahası
Albayrak Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
--- --- Mavi Ege Masterler
PLAY OFF ELEMELERİ
12 Mart 2020 - 19:00
Bornova Naldöken Sahası

2019-2020 SEZONU Çeyrek Final

MAÇ BİLGİSİ YOK

2019-2020 SEZONU Yarı Final

MAÇ BİLGİSİ YOK

2019-2020 SEZONU 3.lük

MAÇ BİLGİSİ YOK

2019-2020 SEZONU 4.lük

MAÇ BİLGİSİ YOK

2019-2020 SEZONU Final

MAÇ BİLGİSİ YOK