EVF TAKIMLARININ OYUNCULARI ARASINDAN SEÇİLEN FUTBOLCULAR 06 OCAK 2019 TARİHİNDE NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASINDA SAAT 15:00 DA SAHAYA ÇIKTI.

EVF TAKIMLARININ OYUNCULARI ARASINDAN SEÇİLEN FUTBOLCULAR 06 OCAK 2019 TARİHİNDE NARLIDERE ALİ ARTUNER SAHASINDA SAAT 15:00 DA SAHAYA ÇIKTI.

   FUTBOLUN YAŞ İLE SINIRLANAMAYACAĞINI 40 YAŞIN ÜSTÜNDE DE OLSA FUTBOLUN BİR TUTKU BİR SEVDA OLDUĞUNU GÖSTERİR ADAMLAR SAHADAYDI BUGÜN. 40 YAŞIN, 45 YAŞIN, 50 YAŞIN ÜZERİNDE OLANLAR VARDI BUGÜN SAHADA RAKİBİNE SAYGI DUYANLAR BEYİN İSTESE DE AYAKLARIN GEÇ KALABİLDİĞİ FUTBOLCULAR VARDI BUGÜN SAHADA.  AMA ONLAR İŞİN BİTMEDİĞİNİ HALA BU SAHALARDA ONLARA DA YER AYRILMASI GEREKTİĞİNİ DUYURMAYA ÇALIŞTILAR İZMİR'E, DÜNYAYA ULUSLARA.

  TRİVOLELER VARDI ARAYA PASLAR ADAM EKSİLTMELER DEFANS ARKASINA ATILAN TOPLAR VE BİRBİRİNDEN GÜZEL GOLLER FOTOĞRAF ÇEKTİREN KALECİLER VARDI UÇAN ADAMLAR KÖŞELERDEN TOP ÇIKARAN KALECİLER. FUTBOLU ÖĞRETEN ADAMLAR VARDI GÜZEL PAZARIN GÜNEŞLİ ALİ ARTUNER SAHASINDA.

  KISACASI FUTBOL OYNAMAYI VE OYNATMAYI İSTEYEN FUTBOLCULAR SAHADAYDI.

  NARLIDERE BAŞKANI FARUK UĞURLU EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN ORGANİZASYON İNSANLARI FUTBOL OYNAMAYA VE İZLETMEYE DOYURDU AMA AÇ OLAN KARINLAR VARDI. BUNU DA DÜŞÜNMÜŞTÜ FARUK BAŞKAN GÜZEL VE LEZZETLİ BİR AKŞAM YEMEĞİNİ İZMİR KÖRFEZİNE KARŞI REZERVE ETTİRDİĞİ RESTORANDA AĞIRLAYARAK MİSAFİRLERİNİN KARINLARINI DA DOYURMAYI İHMAL ETMEDİ.

  EV SAHİPLİĞİ İÇİN NARLIDERE MASTERLER BAŞKANI FARUK UĞURLU VE EKİBİNE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ. SAĞ OLSUNLAR VAR OLSUNLAR.