EGE VETERANLAR FEDERASYONUNUN YENİ SEÇİLEN YÖNETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELERİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

EGE VETERANLAR FEDERASYONUNUN YENİ SEÇİLEN YÖNETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELERİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

   TOPLANTININ AÇILIŞINDA EVF BAŞKANI İSMAİL AKBAYRAK TÜM YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE FEDAKARLIKLARINDAN VE GÜVENLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ. EVF'NİN İKİNCİ YARISININ BU HAFTA BAŞLAYACAĞINI İLK YARIDA OYNANAN MÜSABAKALARDA OLDUĞU GİBİ İKİNCİ YARIDA DA OYNANACAK MÜSABAKALARDA TAKIMLARIMIZIN AZAMİ DİKKAT ETMELERİ GEREKTİĞİ ÖNCELİĞİN SAĞLIĞIMIZ VE OYNADIĞIMIZ OYUNDAN ZEVK ALMAMIZ GEREKTİĞİNİ HAKEMLERLE OLAN MÜNASEBETLERİN ASGARİYE İNDİRİLMESİ GEREKTİĞİNİ DİLE GETİRDİ.

   EVF BAŞKAN YARDIMCISI UĞUR EREN LİGİN İKİNCİ YARISINDA OYNANACAK FİKSTÜR İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ VERDİ VE MAÇ TAKVİMİNİ AÇIKLADI. AYRICA ANTALYA'DA 8-12 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK OLAN ULUSAL VETERANLAR FUTBOL LİGİ ŞAMPİYONASININ İCRASI, KALINACAK OTEL LOKASYONU VE MÜSABAKA STATÜSÜ HAKKINDA YÖNETİM KURULUNU BİLGİLENDİRDİ.

  TOPLANTIYA KONUK OLARAK SONRADAN KATILAN ESKİ YNT.KRL.ÜYESİ TELEFERİK MASTERLER BAŞKANI ERKAN ÇUBUKÇU  DA EVF YÖNETİM KURULU İÇERİSİNDE YER ALDIĞI DÖNEMDE İCRA ETMEK İSTEDİĞİ PROJELERİ HAKKINDA YÖNETİM KURULUNA BİLGİLER VERDİ FAKAT ANLATTIĞI PROJELERİN "KİŞİSEL ARZU VE EMELLERE HİZMET ETTİĞİ"   ANLAŞILDIĞINDAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TARAFINDAN KABUL GÖRMEDİ. 

 TOPLANTI  BAŞKANLAR KARMASI VE EVF LİG KARMASI MÜSABAKALARININ OYNANMASI İÇİN SAAT 13:15 TE SONA ERDİ.